ZeboPL źle traktuje swoich widzów?

ZeboPL źle traktuje swoich widzów?

Podziel się ;)

4.5k

Youtuber nazywa swoich widzów “cymbałami”. W swoich materiałach, między innymi w ostatnim filmie z serii “Jedno pytanie od widza”, często źle odnosił się do osób, które śledzą jego kanał, głównie do najmłodszych.

Źródło: ZeboPL

Zebo znany jest z dobrego poczucia humoru, jego filmy opierają się na wyrażaniu opinii/komentarza w kwestii gorących zdarzeń z YouTube i reszty Internetu. Jego tożsamość nie jest znana. Kiedy pojawia się osobiście na filmikach, zawsze zasłania twarz maską zebry.

Często mówi, że kocha swoich widzów, ale także wyzywa tych, którzy nie dają mu łapki pod filmem, co można potraktować jako żarty.

Lecz na Discord w serii “Jedno pytanie do Zeba” ów youtuber często źle odnosi się do najmłodszych, po czym śmieje się z tego, co powiedział, a następnie momentalnie wyrzuca ich z kanału lub banuje po jego niemiłej odpowiedzi skierowanej do widza. Niekażdy przypadek tak wygląda, lecz występuje.

Przykład: Jeden młodszy użytkownik na Discord, który został wylosowany do zadania Zebo pytania, przy przywitaniu się ze swoim idolem został na starcie agresywnie potraktowany.

No jedno pytanie, nie “siema”, czy ja sie z Tobą witam?! Powiedziałem: jedno pytanie, cymbale! Przepraszam, nom.

– Głośno krzyczał ZeboPL

Młody użytkownik później zadał pytanie “Co tam?”, po czym został również bardzo agresywnie potraktowany przez kolegę lub moderatora Zeba, który powiedział:

Gówno, wypier*alaj!!

– kolega ZebaPL

Zwracamy na to uwagę, ponieważ zachowanie idola oglądanego głównie przez najmłodszych nie jest godne naśladowania.

https://www.instagram.com/zebolek/

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 84 Średnia ocena: 1.7]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up