Wini przeprowadził wywiad z Kruszwilem

Wini przeprowadził wywiad z Kruszwilem

Podziel się ;)

89

Podczas trwającej prawie godzinę jazdy samochodem z Winicjuszem z kanału WINI, Marek opowiedział sporo o sobie, o początku przygody z YouTube i wielu innych ciekawych rzeczach… Oto skrócony opis wywiadu.

Pierwszym poruszonym tematem była inspiracja Marka na Postać Lorda Kruszwila. Jak powiedział Marek, postać potwornie bogatego i rozpieszczonego dziecka, któremu wszystko wolno, w którą się wcielił, była jego wyobrażeniem opartym na filmach i popkulturze. Pierwsze filmy były tworzone dla “beczki”, jednak mnóstwo osób brało naśmiewanie się z biedy na poważnie. Chłopak opowiedział również o atakach i wyzwiskach na jego osobę, które przytrafiają mu się średnio raz na tydzień, lecz nigdy nie były na tyle poważne, by rozważyć opcję ochrony – jak stwierdził, wpierw były one spowodowane postacią, którą odgrywał, dziś powodem ataków jest zazdrość. Youtuber przyznał, że aktualnie woli nagrywać family friendly content, ponieważ dzięki temu jest lepiej odbierany, a postać Lorda Kruszwila znudziła mu się.

Poruszony został także temat używek. Marek opowiedział, że ostro imprezował w wieku 13-14 lat, a doświadczenia z tego okresu sprawiają, że dziś nie sięga po alkohol oraz jest osobą niepalącą.

Najczęściej poruszanym tematem były pieniądze. Kruszel przyznał, że kilka lat temu YouTube generował kilkukrotnie większe przychody niż obecnie, a filmy rzadko były demonetyzowane z uwagi na treść. Dziś dochód z reklam wyświetlanych na YouTube nie zadowala go. Dodatkowym sposobem zarobku jest sklep z ubraniami KAM&KRUS, a obecnie największe nadzieje Kruszwil pokłada w tworzeniu muzyki disco polo. Jak stwierdził, jego muzyka podoba się ludziom, a oni dobrze bawią się na jego koncertach.

Poruszony został również temat aktualnej dziewczyny youtubera. Kruszwil zdradził, że aktualnie jest sam, choć płeć piękna często próbuje nawiązać z nim kontakt, to zwykle powodem jest jego popularność.

Kruszwil zapytany o edukację odpowiedział, że obecnie uczęszcza do szkoły. Przez pierwsze 2 miesiące był w centrum zainteresowań uczniów z powodu rozpoznawalności, natomiast nauczyciele postrzegają go normalnie.

Ostatnim poruszonym tematem przez Winicjusza byli rodzice. Marek powiedział, że stoją oni za nim i wspierają go w dalszym rozwoju, a co ciekawe do 18 roku życia nie posiadał własnego bankowego konta.

Opisane tutaj tematy wywiadu z Kruszwilem są niewielką częścią ciekawego i szczerego dialogu, który powonień obejrzeć każdy fan Marka Kruszwila.

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 1 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up