Topowi youtuberzy wystąpili w filmach krótkometrażowych!!!

Topowi youtuberzy wystąpili w filmach krótkometrażowych!!!

Podziel się ;)

204

Produkcja tych filmów ruszyła rok temu, lecz dopiero dziś o godzinie 17:00 nastąpiła równoczesna premiera 3 dzieł, w których wystąpi wiele gwiazd telewizyjnych oraz twórców z YouTube między innymi: Maciej Dąbrowski z kanału Zdvpy, Karolina Pielesiak z kanału Szparagi oraz aktorka Agnieszka Korzeniowska. Wszystkie dzieła łączy hashtag #kinowsieci.

Wczoraj pojawiły się zwiastuny filmów dziś miała miejsce premiera.

“ODYSEJA 2010”

https://www.instagram.com/p/B_ka42Jp_-N/

Opis YouTube:

W czasach jakie nastały, ten film wpasowuje się przerażająco dobrze. „Odyseja 2010” to mój najpoważniejszy, najbardziej dojrzały i najdroższy póki co projekt. To też absolutny ukłon w stronę kultury, która mnie wychowała, dzięki której jestem tu gdzie jestem i przez którą mam w głowie to co mam. W głównej mierze jest to ukłon w stronę jednego z moich ulubionych reżyserów – Stanleya Kubricka. Zresztą mnogość nawiązań do jego filmów nie jest tu bez znaczenia. Nie kładłem nacisku na efekty specjalne, nie skupiałem się na wyszukanych lokacjach. To właściwie teatralny dramat jednego miejsca. Bardzo klimatycznego i w rzeczywistości niezwykle niepokojącego. To smutny i gorzki obraz upadku, zrezygnowania, poddania się zbyt wygórowanym ambicjom. Technologia jest tu tylko przewodnikiem, a nie inicjatorem wydarzeń.

“SKANSEN”

https://www.instagram.com/p/B_k0JLKJjnn/

Opis YouTube:

W świecie, w którym Rozszerzona Rzeczywistość przejęła władzę nad każdym aspektem życia człowieka, pojawia się bardzo kusząca wizja powrotu do świata pozbawionego technologii. Bohaterowie porzucą inteligentne soczewki i prywatne awatary i przeniosą się do miejsca, które bezpowrotnie zmieni ich życie. W roli głównej Eliza Rycembel.

Film Karoliny Pielesiak i Adama Andrzejewskiego

“CLIKBAIT”

https://www.instagram.com/p/B_ki2tdA5UK/

Opis YouTube:

„Clickbait” to historia przedstawiająca życie bezimiennego bohatera, który nie ma sił by żyć i odwagi by umrzeć. Smutne dni szarej codzienności zlewają się w jeden niekończący się autodestrukcyjny ciąg. Topiąc się w nienawiści do samego siebie i żalu do wszechświata, brnie bezkresnym tunelem w dół. Nagle jednak mrok rozświetla tajemnicza reklama na ekranie monitora. Szansa na świeży start. Nowe rozdanie. Czy to może być prawda?!

W roli głównej filmu “Clikbait” wystąpi aktorka filmowa i teatralna, Agnieszka Korzeniowska, za reżyserię tego dzieła odpowiada Ignacy Leśniewski.

Wszystkie 3 filmy są elementami grupowego projektu #KINOwSIECI , który współtworzą: Maciej Dąbrowski (Z Dvpy), Igor Leśniewski (Ajgor Ignacy) orazKarolina Pielesiak i Natalia Szymaniec (Szparagi). Celem projektu jest zwrócenie uwagi widzów YouTube na profesjonalne, jakościowe produkcje fabularne. Dziś YouTube to nie tylko vlogi i challenge, ale także dobre kino, które czasem znika w natłoku publikowanych na tej platformie treści. Twórcy chcieli udowodnić, że potrafią tworzyć świetne produkcje i chcieli by robić ich więcej.

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 2 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up