Thunder Crew – nowy projekt reZigiusza

Thunder Crew – nowy projekt reZigiusza

Podziel się ;)

613

ReZi już od kilku miesięcy mówił, że pracuje nad czymś wielkim, dziś wiemy, czym jest jego najnowszy projekt.

Wszystkie dotychczasowe filmy z kanału reZiego zostały ukryte, natomiast pojawił się nowy, na którym przedstawiona została burza z piorunami oraz data 23.11.2019. Niestety ta zapowiedź nie zdradza nam zbyt wiele.

Spekulacje zostały zakończone wraz z publikacją kolejnego filmu “TO KONIEC REZIEGO! TO POCZĄTEK… (prod. Thunder Crew)”. To właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy się, czym jest ten od dawna zapowiadany projekt.

Okazało się, że Thunder Crew jest nazwą nowej przestrzeni do pracy dla całego zespołu reZiego. Znalazło się tam miejsce nie tylko do tworzenia filmów, ale także kącik do zdjęć z ciemną ścianką, na tle której twórca wykonał poniższe już 5 tygodni temu.

Źródło Instagram: rezigiusz

W tym filmie reZigiusz prezentuje wszystkie zakątki nowego lokum, zdradza tło dla nowej serii filmów, opowiada o logo Thunder Crew wiszącym na jednej ze ścian oraz wyjaśnia, że Thunder Crew jest miejscem do pracy, a nie do mieszkania i tworzenia filmów pokroju Ekipy czy Team X.

Twórca niebawem zdradzi, ile kosztował go ten projekt, a wszystkie dotychczasowe filmy powrócą na jego kanał w najbliższą niedzielę.

Źródło Instagram: rezigiusz

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 6 Średnia ocena: 4.3]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up