Ta dziewczyna strzeliła liścia youtuberowi!

Ta dziewczyna strzeliła liścia youtuberowi!

85

Podziel się 😉

Dwa tygodnie temu pewna dziewczyna o imieniu Laura na Instagramie dodała relację, w której dzieliła się swoimi przemyśleniami odnośnie polskiego YouTube i obrażała kolejno youtuberów.

Na pierwszy ogień poszedł Kamerzysta, który według niej został wypromowany przez ludzi, a w przeszłości oszukiwał zapatrzone w niego dziewczynki na ask.fm, wciskając im płatne SMS-y. A teraz zebrał ekipę „m.in. Kruszwila, »pieska Kruszwila« – Maciosa, Ochroniarza i Kierowcę, żeby na udawanym bogactwie okraść innych jeszcze raz”. Dalej krytykuje walkę Marka z MiniMajkiem: „anorektyk bije się z karłem ku uciesze Boxdela, byle by było show”.

Następnie mówi, że Stuu oraz Dubiel wrócili na kartę „Na czasie” razem ze śmiesznym Team X. Szkoda jej Gargamela, że doczekał się takiego naśladowcy jak Nitro i stwierdza, że “lepszym kontentem jest suchy pusty i cringe’owy humor licznych kanałów Abstrachuji”. Po obrażeniu każdego z kolei pokazuje Warszawę i chwali się, że wszystko to osiągnęła sama, bez zbędnego występowania przed kamerami.

Widownia wymienionych youtuberów przekazała im relację dziewczyny. Nitro oraz Macios zareagowali na jej zarzuty. Maciek (Macios) głównie dodaje na swoim kanale newsy na temat Lorda Kruszwila, Kamerzysty i niekiedy także o Teamie X.

Tym razem dodał film, w którym mówi, że po pisaniu z dziewczyną o sytuacji na Instagramie zaproponował spotkanie w Warszawie, żeby wyjaśnić sprawę jak poważni ludzie. Ta zgodziła się, lecz znów, śmiejąc się, obraziła go, mówiąc, że ze swojej wsi nie trafi do Warszawy.

W sobotę 02.11 doszło do spotkania Maciosa z Laurą, która przyszła spóźniona z agresywnym mężczyzną. Z dziewczyną zamienili raptem kilka słów. Według Maćka nie dało się z nią normalnie porozmawiać, ponieważ tylko negowała twórczość youtuberów w Internecie. Gdy zabrakło jej argumentów, uderzyła go w policzek.

Chłopak podkreśla, że ma swoje zasady i, w przeciwieństwie do Laury, nie zachowałby się w ten sposób. Dodaje również, że jak na bogatego mieszkańca takiego miasta wykazała się brakiem taktu w tamtym spotkaniu. Instagram dziewczyny – laaura_queen.

Laura powiedziała, że to nie koniec i na jej profilu będą pojawiać się kolejne obraźliwe treści.

Źródło: www.youtube.com/channel/UCLajSOpz3nHvrjYmgS0iTvA

Cały przebieg dramy możecie obejrzeć na relacji wyróżnionej u www.instagram.com/macioseu/

Źródło: https://www.instagram.com/macioseu/

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up