Spina pomiędzy Ekipą Friza a Team X!

Spina pomiędzy Ekipą Friza a Team X!

1.8k

Podziel się 😉

Na instastory zauważyliśmy, że Ekipa Friza odwiedziła Dom X.

Wystąpiła niestety pewna przykra sytuacja… Lecz jak to było od początku?

Ekipa Friza postanowiła wyjechać na łyżwy do Warszawy na PGE Narodowy. Karol Wiśniewski na swój kanał dodał dwa filmy z tego wydarzenia. Z okazji wizyty w stolicy Ekipa postanowiła spotkać się z Team X i tak powstał pomysł na trzeci film: “PRÓBOWALIŚMY ZROBIĆ NOC W DOMU X!” inspirowany filmami Jakuba Pateckiego, który nagrywał kiedyś noce w różnych miejscach.

W pierwszej części filmu cała Ekipa Friza omawia plan spędzenia nocy w Domu X, nie będąc zauważonymi. Zostaje stworzona konwersacja na Messenger, miała na celu informowanie wszystkich o różnych sytuacjach w kwestii planu.

Jak wyglądał plan? Musiał być momentami zmieniany, ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się może stać. Głównie zaplanowane było to w taki sposób, aby Patecki schował się w dość ustronnym miejscu, a następnie, gdy domownicy Domu X poszliby spać, otworzyłby drzwi z wewnątrz reszcie.

O 23:15 Friz i Ekipa dojechali na miejsce. Przywitali się zewszystkimi, zostali oprowadzeni po całym domu, dzięki czemu znaleźli odpowiednie miejsce do zrealizowania planu.

Plan powiódł się połowicznie, ponieważ operator Team X zauważył coś nie tak na kamerze operatora Ekipy. Dostrzegł świecącą się czerwoną lampkę, która oznacza nagrywanie. Pomyślał, że Ekipa chce ich nagrać, gdy zrobią coś głupiego, tymczasem w dyskretny sposób próbowano uchwycić na kamerze chowającego się Pateckiego. Oboje operatorzy zaczęli ze sobą rozmawiać, po czym operator Ekipy został poproszony o pokazanie nagrania. Ten jednak odmówił, a to wydało się im podejrzane.

Kuba schował się z powodzeniem, gdy reszta Ekipy wyszła. Niestety słyszał jakieś rozmowy odnośnie wynikłej sytuacji. Domownicy X myśleli, że Ekipa jest wrogo nastawiona i zostały toczone debaty na ten temat. Patecki natychmiast poinformował resztę o tym. Ekipa w dobrym imieniu postanowiła przerwać akcję i ujawnić się.

Friz zapukał do Domu X i przedstawił na początku całą akcję Marcinowi Dubielowi, który otworzył drzwi, a potem również Lexy Chaplin, która chwilę później weszła na korytarz. Ujawnili się, pokazując Jakuba Pateckiego w ich schowku na ubrania.

Na końcu filmu PRÓBOWALIŚMY ZROBIĆ NOC W DOMU X! Friz powiedział, że nie mieli zamiaru być potworami, którzy wyjawią jakąś tajemnicę, tylko spotkać się, poznać, ale przy okazji nagrać o danej tematyce prank. Przyznaje, że wyglądało to dość podejrzanie, ale to zupełnie o coś innego chodziło. W imię dobrych relacji postanowili przerwać produkcję filmu i zaprosili cały Team X do siebie, do Domu Ekipy.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 6 Średnia ocena: 4.3]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up