SA Wardega na FAME MMA?

SA Wardega na FAME MMA?

Podziel się ;)

228

Sylwester Wardęga jest najbardziej kojarzony jako twórca filmu o psie-pająku, który ma obecnie aż 179 mln wyświetleń.

Źródło: SA Wardega

Kolejna osoba, która mogłaby zawalczyć na gali FAME MMA, a nawet miała zamiar na pierwszej odsłonie z Danielem Magicalem. Jednak mówi, że Boxdel odwiódł go od tego pomysłu, mówiąc, by Sylwek nie niszczył sobie wizerunku, ponieważ ten projekt miał nie wypalić.

Po poszerzeniu się kręgu gali miał walczyć oficjalnie na czwartej odsłonie z Marcinem Dubielem. Jednak do tego nie doszło.

Dlaczego SA Wardęga rozważa wystąpienie na gali FAME MMA?

Ponieważ chce mieć jakiś cel, któremu będzie mógł się poświęcić całkowicie, nie zamartwiać się sprawami pobocznymi. Uważa również, że sport to świetny pomysł, miałby świetną motywację do ćwiczeń, które dobrze wpłynęłyby na jego ciało.

Dlaczego do walki nie doszło?
Sylwek uważa, że Wojtkowi walka z Dubielem nie odpowiadała, ponieważ nie chcieli robić żadnych awantur na konferencjach, tylko czysto i intensywnie trenować.

Wardęga twierdzi, że walka z Marcinem byłaby dość ciekawa, ponieważ różnica wzrostu jest wysoka, ale mimo to Sylwester uważa, że dałby radę i pokazałby fajną walkę.

Czy w przyszłości doszłoby do walki z Dubielem? Odpowiada SA Wardęga:

No ciężko mi powiedzieć. Już mi się wydawało, że na pewno nie, no bo Marcin… ja byłem rok temu w Kenii, teraz Marcin jest w Kenii, tam robi zbiórkę. Ale Marcin tam odwala taką dziwną szopkę, że przyznam, że znowu zacząłem mieć chęć, żeby taką walkę z Marcinem Dubielem stoczyć. Też wątpię, żeby Wojtek dysponował teraz takim budżetem bo… Bo czy dużo osób chciało by zobaczyć taką walkę pomiędzy mną a Marcinem Dubielem? Wydaje mi się, że nie aż tyle, co chce zobaczyć walki na przykład Linkiewicz z Godlewską i tak dalej.

Źródło: SA Wardega

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up