Reakcja NitroZyniaka na DISSY Ewel0ny i Esmeraldy.

Reakcja NitroZyniaka na DISSY Ewel0ny i Esmeraldy.

Podziel się ;)

5

Przed galą na kanał Wojtka Goli zostały wrzucone dwa kawałki muzyczne w wykonaniu Eweliny Kubiak oraz Moniki Godlewskej. Utwory te miały zareklamować nową usługę PPV pozwalającą oglądać galę FAME MMA 5.

Opinie Sergiusza mogliśmy usłyszeć na jednym z jego codziennych streamów. Na pierwszy ogień poszedł kawałek Eweliny, gdzie już przed przesłuchaniem załamał się, patrząc na miniaturki, ale po pierwszych kilku sekundach jego zdanie zaczęło się zmieniać.

Podkreślił, że w odróżnieniu od pierwszej piosenki Ewelony i Wojtka Goli, która mu się nie podobała, tu Ewelina ma w porządku głos. Przyznał, że da się słuchać tego kawałka oraz że ma lepszy głos od niektórych piosenkarek. Podzielił się na koniec swoim porównaniem: “Oczekiwałem Toi Toi’a na Kępie zarzyganego, zaszczanego, (…) a tego nie dostałem, więc jestem mega zaskoczony, jestem miło zaskoczony, naprawdę, bo myślałem, że będę musiał wyjść po trzydziestu sekundach“.

Następnie przechodząc do oceny nagranego Dissa Esmeraldy na Ewelonę, powiedział do widzów: “Chyba Toi Toi przed nami…“, lekko wyśmiewając Monikę. Jednak Nitro przesłuchał cały kawałek, a na koniec dodał: “Tak szczerze, k***a, kolejny raz jest mi to wstyd powiedzieć, ale myślałem, że dostanę Toi Toi’a na Kępie, znowu go nie dostałem! No nie jest takie złe (…) “.

Myślał, że ta piosenka Esmeraldy będzie podobna do wszystkich wcześniejszych, dzięki którym wraz ze swoją siostrą stały się popularne.

Ogólnie porównując dwa utwory dziewczyn, Nitro uważa, że Ewelona ma lepszy głos, ale w piosence Esmeraldy też nie było tragedii, cytując: “(…) nie ma Toi Toi’a“.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPU45VDmhr_hYOe_3lEy_nQ

Źródło: https://www.instagram.com/famemmatv/, https://www.instagram.com/thenitrozyniak/, https://www.instagram.com/ewel0na/
Oceń informacje!
[Twoja ocena: 1 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up