Polski youtuber rzetelnie informuje o Koronawirusie!

Polski youtuber rzetelnie informuje o Koronawirusie!

Podziel się ;)

57
Źródło: globalista_yt

Na social mediach cały czas każdy zostaje zasypywany coraz to nowszymi informacjami na temat nowego szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa.

Wirus bardzo szybko zwiększa grono zarażonych, odnotowywane jest z dnia na dzień coraz to więcej przypadków! W Europie pojawiło się już kilka zarażeń, również w Stanach Zjednoczonych. Wirus może doprowadzić do śmierci, w związku z czym coraz więcej osób się go boi.

Gdzie możemy szukać informacji na bieżąco?

Kanał ten jest prowadzony przez Oskara Bednarskiego, którego głównym tematem jest historia. W ostatnich dniach, kiedy wybuchło poruszenie z powodu wirusa, jego filmy na temat koronawirusa zyskały dużą oglądalność.

FILMY NA TEMAT KORONAWIRUSA Z KANAŁU GLOBALISTA: Wirus WUHAN atakuje w CHINACH | Dlaczego WIRUSY  , Wszystko o chińskim KORONAWIRUSIE WUHAN |  , Jak wygląda życie w WUHAN | Skąd i KIEDY pojawił się  , Czy KORONAWIRUS WUHAN zagraża POLSCE | Nowe fakty

Na kanale Globalisty można obejrzeć filmy na ten temat. Ponadto na jego Instagramowym instastory na bieżąco informuje o postępie wirusa!

Źródło: globalista_yt
Oceń informacje!
[Twoja ocena: 3 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up