Nowa postać zastąpi Kruszwila?

Nowa postać zastąpi Kruszwila?

Podziel się ;)

417

Marek Kruszel pomimo zakończenia kilkuletniej współpracy z Kamerzystą, postacią, która towarzyszyła mu od samego początku youtubowej kariery, radzi sobie całkiem dobrze.

Kruszel kontynuuje pracę nad swoją pierwszą płytą disco polo, ponadto aktywnie nagrywa filmy na YouTube, angażując w nie kolejne osoby oraz postacie.

3 lutego na kanale DISCO MAREK został opublikowany krótki film pod tytułem “ODCINEK SPECJALNY!”. 5-minutowy materiał zapowiada szereg bardzo interesujących zmian.

W nagraniu wystąpiła nowa postać, której zadaniem będzie wyręczanie Marka w codziennych obowiązkach. W drugiej części filmu, za poleceniem swojego nowego szefa, asystent wdał się w bójkę z Mini Jackiem, niskorosłą postacią “karła”. Kruszwil uznał, że jest on jednym z jego wrogów i należy się go pozbyć.

Ostatnie wydarzenia nie wskazują jednak na to, by Mini Jack miał zakończyć współpracę z DISCO MARKIEM. Opisany powyżej materiał jest wyreżyserowaną fikcją z dużą dozą satyry. Choć sytuacja sugeruje rezygnację Mini Jacka ze współpracy z Markiem, to niczego nie możemy być do końca pewni.

Źródła:

https://www.youtube.com/watch?v=QxROB5cuBrw

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 207 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up