Nowa dziewczyna w zespole Team X!

Nowa dziewczyna w zespole Team X!

Podziel się ;)

402

Ostatnio było bardzo głośno o odejściu aż dwóch osób z Projektu X: Kacpra Błońskiego i Michała Gały. Po wyjaśnieniach Stuarta Burtona nieprzyjemna sytuacja ucichła. Nadszedł teraz czas na zapełnienie miejsc po byłych członkach. Nową osobą w Team X jest…

31 marca 2020 r. do Team X dołączyła dobrze znana youtuberka, która na swoim kanale ma już pół miliona subskrybcji!

Julia Kostera z Lexy Chaplin oraz Marcinem Dubielem, na filmiku powitalnym nowego współlokatora Domu X z wielkim entuzjazmem wskazała miejsce, gdzie znajdowała się dziewczyna. Była w wielkim, różowym, zamkniętym prezencie przy wejściu do willi. Została powitana tak samo jak dawniej Michał Gała, gdy dołączał do ekipy zapakowany w prezent.

Niestety szef projektu; Stuart Burton nie mógł pojawić się na materiale; za co przeprasza, ponieważ przebywa na domowej kwarantannie.

Natalia Karczmarczyk, znana pod pseudonimem Natsu tworzy humorystyczne filmy z sytuacjami z życia codziennego. Swój kanał na YouTube założyła dnia 13 lipca 2018 roku, a dzisiaj ma na nim aż 55 552 395 wyświetleń łącznie. Jak Natalię przyjmą oglądający? Jest bardzo uśmiechniętą i zabawną dziewczyną, co może bardzo wpłynąć na urozmaicenie całego Projektu X. Na filmiku powitalnym wyraźnie widać, że Julia i Lexy bardzo się lubią.

Nowa rodzinka!❤️ Brakuje tylko @stuuburton

A post shared by NATSU ? (@natalia.karczmarczyk) on

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 1 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up