Największy projekt Friza!

Największy projekt Friza!

371

Podziel się 😉

Od dawna wiedzieliśmy o końcu daily vlogów, jednak nikt nie spodziewał się tak pełnego wrażeń dnia. O godzinie 11:00 na kanale pojawił się pierwszy film z maratonu, w którym Friz i Tromba dostali w prezencie dwa samochody od Mercedesa warte ponad 2 500 000 zł!

W następnym materiale Karol zorganizował pojedynek w cymbergaja na rynku krakowskim. Płacił 1000 zł za każdy zdobyty punkt. Po powrocie do domu wręczył kobietom z Ekipy z okazji Dnia Kobiet torebki warte 22 000 zł!

Niedługo po tym wrócił Patecki z przemalowanymi na biało włosami oraz Krzychu z fioletowymi włosami. W międzyczasie Tromba rozdawał domownikom 100 zł za każde wykonane zadnie, o których nikt nie wiedział. O godzinie 15:00 zaczął się teleturniej wiedzy o Domie Ekipy, a do wygrania było 100 000 zł!

Ostatecznie Kuba, Weronika oraz Łuki wygrali 10 000 zł! Żeby nie było zbyt nudno, Friz zostawił Pateckiego na obrzeżach Krakowa, a jego celem było dostanie się do Domu Ekipy. Za każdą godzinę spóźnienia tracił on 1000 zł.

Gdy wszyscy udali się na obiad do swojej ulubionej pizzerii, Karol postanowił dać dobrze im znanej kelnerce napiwek w wysokości 10 000 zł. Później pojawił się już dawno zapowiedziany challange, w którym Mixer musiał zjeść ekstremalnie ostrą papryczkę Carolina Reaper, która ma ponad 1 500 000 punktów w skali Scoville’a.

Nie wyglądało to zbyt dobrze, ale Mikołaj podołał wyzwaniu. W tym czasie w ogrodzie na zbudowanej przez chłopaków z kanału „Zróbmy to” scenie szykował się koncert. Nikt nie spodziewał się tam Żabsona!

Kiedy każdy myślał, że to już koniec, Mini Majk i Krzychu zarapowali swoją nową piosenkę! Ostatnią niespodzianką był koncert Jacka Stachurskiego! Po tym wszystkim o godzinie 22:00 pojawił się ostatni film z maratonu z podziękowaniami za spędzony razem rok.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 1 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up