Lord Kruszwil wbił właśnie 1 milion followersów!

Lord Kruszwil wbił właśnie 1 milion followersów!

Podziel się ;)

64

Marek Kruszel, bardziej znany jako Lord Kruszwil, to 18-letni młody chłopak. Bardzo szybko osiągnął popularność dzięki filmom o tym, jak żyć prestiżowo.

Nie do końca wiadomo, czy to, co przedstawia w swoich filmach, to sarkazm, specyficzny humor czy może dokładnie to, co ma na myśli i jest zupełnie poważny. Jego kanał został założony 27 lipca 2017 roku, a we wrześniu tego samego roku mówili już o nim wszyscy. Pierwszy post na oficjalnym koncie Kruszela pojawił się 6 sierpnia 2017 roku.

View this post on Instagram

#kruszwil

A post shared by Marek Kruszel ? (@kruszwil) on

Początkowo nikt nie wiedział tak naprawdę, kim jest ten chłopak. Jego pierwsze filmy ściągnęły na niego fale hejtu oraz poparcia. Wielu ludzi uważało, że jest on parodią samego siebie.

Wyśmiewał dzieciaki z bogatych domów. Pokazywał, że skupienie się na rzeczach materialnych jest mało istotne, chociaż nie mówił tego wprost. Można było się tego domyślić.

Chociaż Marek to jedna z wielu młodych gwiazd YouTube, to jego content jest o wiele bardziej ambitny niż mogłoby się nam wydawać. Jest to obecnie drugi kanał Kruszwila, ponieważ jego pierwszy projekt, gdzie ma obecnie ponad 2,5 miliona subskrypcji, został zablokowany.

Na jego obecnym kanale ma nieco ponad 1,1 miliona subskrypcji. Najbardziej popularnym filmem Kruszwila jest “KUPIŁEM OGROMNY BASEN *50.000 LITRÓW WODY*”. Wyświetlono go już 2,4 miliona razy. Marek prowadzi też własny sklep, w którym sprzedaje małe gadżety oraz ubrania – ceny tam wcale nie są aż tak wygórowane.

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 2 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up