Kubańczyk na FAME MMA 6? Wiemy kiedy następna gala.

Kubańczyk na FAME MMA 6? Wiemy kiedy następna gala.

82

Podziel się 😉

Jakub “Kubańczyk” Flas znany szerzej jako Ochroniarz Lorda Kruszwila stoczył jedną wygraną walkę z potężnym włodarzem Michałem Baronem.

Jak się okazało w wywiadzie, Jakub miał zawalczyć w 5 edycji FAME MMA, lecz organizatorzy z powodu obaw o zdrowie jego przeciwnika nie dopuścili do tej walki. Kubańczyk w wywiadzie poinformował, że do tej walki dojdzie jednak w kolejnej 6 edycji gali. Zaspojlerował również iż kolejna gala odbędzie się w marcu.

Osobą z którą miał się zmierzyć w klatce Ochroniarz Kruszwila jest L Pro; Mateusz Patryk Łapot; polski DJ, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Współpracowali ze sobą, mieli nagrać płytę Kamerzysty, doszło między nimi jednak do konfliktu. Panowie nagrywali dissy na siebie i wrzucili je na swoje media, oskarżając się na wzajem, oraz wyzywając od oszustów. Planowana jest także walka L Pro kontra Kamerzysta. Mateusz bierze na poważnie walkę, co publikuje na swoim instagramie.

Cały obraz konfliktu między L Pro, a Kamerzystą i Kubańczykiem, możemy zobaczyć na kanale Świerzak. Zebrał on ich opinie, oraz przeprowadził godzinne wywiady z L Pro i Kamerzystą osobiście, przez komunikatory głosowe.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 35 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up