Kruszwil przekazał 100 tysięcy złotych na szczytne cele!

Kruszwil przekazał 100 tysięcy złotych na szczytne cele!

Podziel się ;)

175

Marek Kruszel początkowo na swoich filmach pokazywał, że ani trochę nie przykłada się do treningów i traktuje to jako żart. Nawet w zapowiedzi jego walki z Mini Majkiem nie wyszedł z roli, jednak na kilku ostatnich fragmentach możemy zauważyć, że naprawdę się postarał w pojedynku.

Jeszcze przed nim Marek ogłosił wszystkim swoim widzom, że niezależnie od wyniku przekaże 100 000 złotych na cele charytatywne. Jest to bardzo hojne zachowanie z jego strony. Nie każdy odważyłby się oddać swoje zarobki z walki na pomoc dzieciom czy zwierzętom.

Pierwszym celem, na które zostały przeznaczone pieniądze, była kociarnia fundacji

Głosem Zwierząt. Marek przekazał 30 000 złotych w ręce wolontariuszy oraz otrzymał certyfikat potwierdzający to. Kolejnym celem, na które miały zostać przeznaczone pieniądze, były tygrysy z Poznańskiego zoo. Niestety to nie udało się, ponieważ nie zostali wpuszczeni na teren zoo, a próby kontaktu telefonicznego na nic się zdały.

Marek postanowił więc przekazać te pieniądze choremu chłopczykowi, który ich bardziej potrzebuje.


Chłopczyk nazywa się Rubik i walczy o życie. Następnego dnia po przekazaniu pieniędzy miała odbyć się operacja. Marek na ten cel przeznaczył 20 000 złotych. W ten sposób 50 000 złotych zostało przekazane na szczytne cele. To, na co zostanie przeznaczona druga połowa pieniędzy, zależy od Boxdela oraz Wojtka Goli.

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up