Dawid Ozdoba oczernia Wojtka Gole?

Dawid Ozdoba oczernia Wojtka Gole?

24

Podziel się 😉

Dawid Ozdoba zasłynął jako najbardziej awanturniczy zawodnik FAME MMA. Stoczył na gali dwie walki. Pierwsza z Dawidem “Ambro” Ambroziakiem, a druga z Markiem “AdBusterem” Hoffmanem.

Po tych walkach współpraca z Dawidem została zakończona ze względu na obrażanie widzów oraz oskarżanie organizatorów o ustawienie walki, oraz stronnicze sędziowanie. Ostatnio do fali hejtu, związanego z Wojtkiem Golą dołączył się również Dawid. Zobaczcie sami!

Nie długo po tym zajściu, w sieci pojawił się kolejny film Dawida Ozdoby, w którym przeprasza Wojtka Gole oraz mówi, że jego zachowanie przez ostatni rok, miało na celu zweryfikowanie, kto jest wobec niego lojalny i jak łatwo manipulować ludźmi. Zobaczcie sami!

Wojtek Gola zaraz po tym odniósł się do obu tych filmów i finalnie pogodził się z Dawidem Ozdobą. Zobaczcie sami!

Internauci oceniają całą sytuację bardzo dziwnie. Dawid Ozdoba i Wojtek Gola przez to wszystko, wzajemnie popsuli sobie wizerunki i zdaje się, że cała ta akcja była zupełnie niepotrzebna. Mogliby pogodzić się prywatnie i to wszystko by wystarczyło. Czy gra Dawida była rzeczywiście realna? Czy wymyślił to, żeby usprawiedliwić swoje zachowanie?

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up