Czy Friz wciąga?

Czy Friz wciąga?

762

Podziel się 😉

W Internecie pojawił się klip oczerniający Karola “Friza” Wiśniewskiego oraz resztę jego ekipy autorstwa Romana “TrueMana” Poghosyan. Film pt. “FrizGru – Krecha z karła (prod. Malarz x ZZZipper)” przedstawia sławnego youtubera w świetle nie wpisującym się w Family Friendly Content, w jakiem tworzy dla swoich widzów, głównie najmłodszych.

Źródło: TrueMan

TrueMan na swoim kanale głównie wstawia ciekawostki o youtuberach oraz innych znanych osobach, a także rzadziej swoje vlogi. Duży rozgłos uzyskał z powodu serii “Maraton Prawdy”, gdzie, jak sądzi, wyjawił czarną prawdę na temat Ekipy Friza.

Maraton Prawdy składa się z filmów: Friz – CAŁA PRAWDA | Maraton, KINGA i FRIZ – OFICJALNA ODPOWIEDŹ KINGI, MINI MAJK KUPIŁ WYŚWIETLENIA, SCAMY EKIPY .

W materiale “FrizGru – Krecha z karła” ukazane zostały różnorakie dowody na temat kontrowersyjnej strony Friza, na przykład na początku słyszymy rap Karola, w którym przeklina i mówi: “spalam sobie, k*rwa, bardzo mocne nielegale“. Jednak każdy może rapować o wszystkim i to niekoniecznie znaczy, że to robi. W dalszej części słyszymy rozmowę Friza, gdzie bardzo się wkurzył na innego gracza z gry Minecraft i zwyzywał go. Jako ostateczny dowód TrueMan podaje słowa rzekomej przyszłej lub niedoszłej pracownicy sklepu Wersow. Oficjalny filmik ze słowami “Friz niby nie pije, ale wciąga” pojawił się na YouTube 22 grudnia 2019 roku.

Źródło: dGe h8

Jedno jest pewne Friz wciąga… powietrze!

Źródło: frizoluszek

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 2 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up