Co Najman myśli o swoim przeciwniku na FAME MMA 6?

Co Najman myśli o swoim przeciwniku na FAME MMA 6?

2

Podziel się 😉

Na ostatniej gali FAME MMA, po wygranej walce Marcina Najmana z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem, podczas wywiadów wkroczyli do klatki Bestia Team z ich menadżerem, który przechwycił mikrofon od prowadzącego.

Przedstawił się jako Nikodem “Nikos” Zatowka. Przyprowadził osobę, która wyzwała Marcina Najmana na kolejną walkę na FAME MMA 6. Tą osobą był Piotr “Bestia” Piechowiak, który natychmiast po wywołaniu swojego nazwiska wziął mikrofon i zaczął mówić do Marcina, że wziął sobie do walki Bonusa BGC, który nie jest sportowcem.

Na koniec, w związku z krytykowaniem przez Najmana kulturystów i strongmanów m.in. za hodowanie mięśni, Bestia, niszcząc swoją koszulkę, wyzwał go na pojedynek.

Marcin Najman stwierdził, że po takiej dyskusji nie może nie przyjąć tej walki, dodał: “natomiast osobiście myślałem, że zoo zamykają w Trójmieście o godzinie 18:00”, po tym wtrąceniu zaczęła się przepychanka między rywalami.

Na filmie Boxdela Najman zapytany o swoje przemyślenia na temat odpowiada:

Generalnie ja w FAME MMA pełnię rolę tylko i wyłącznie zawodnika, taka rola mi odpowiada i to nie tak do końca jest, że ja sobie będę tych rywali wybierał, jeżeli włodarze, a znają się na tej robocie, bo ta gala wczorajsza pokazała, że w punkt potrafią dać ludziom, kibicom to, czego chcą, takich emocji, takiego widowiska. Jeżeli włodarze powiedzą mi: “Marcin, weź tą walkę” – to ja ją wezmę, a jeżeli powiedzą mi: “Marcin, robimy inną walkę” – to będziemy robić inną i tyle w temacie. Ja tam nic personalnie do nikogo nie mam, fajnie, że chłopaki trenują na siłowni. No, wyglądają jak wyglądaja, no i super. Niektórym się podoba, niektórym nie. Tu nie wygląd walczy, walczy umiejętność, doświadczenie i tyle, no. To, że taką walkę bym wygrał? Myślę, że jest raczej oczywiste z tym rywalem akurat, bo jest trochę niższy, co że tam trochę rozbudowany. Pasował by mi ten rywal, to nie ukrywam, pasował by mi, ale to nie ja jestem od tego, żeby tutaj… Tą walkę przyjąłem wczoraj, ale to nie ja ją organizuję, więc jeszcze raz powtórzę: włodarze powiedzą “Marcin, walczysz”, ja walczę. Ja jestem jak murzyn do roboty, tutaj w FAME MMA, a jak mam walczyć, to będę walczyć… Wszystkiego dobrego!


Źródło: https://www.instagram.com/marcin.najman/

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up