Apel Serafina odnośnie pożarów w Australii. Chcesz pomóc?

Apel Serafina odnośnie pożarów w Australii. Chcesz pomóc?

Podziel się ;)

249
Źródło: SerafinTV

W mediach społecznościowych co chwila jesteśmy zasypywani coraz to nowszymi faktami odnośnie tragedii w Australii. W wyniku pożaru według różnych szacunków zginęło około 500 milionów zwierząt, około 30 osób oraz spłonęło tysiąc domów.

SerafinTV w swoim filimie zatytułowanym “AUSTARALIA” na wstępie przedstawia samolubne, dziecinne komentarze internautów odnośnie sytuacji pod różnymi informacyjnymi artykułami. Kolejno tłumacząc, czy to jest pożar w zapomnianej, nieważnej miejscowości czy tragedia ekosystemu. Mówiąc przy tym, że każdy pożar to tragedia, więc i tu, i tam należy się pomoc.

W jaki sposób można pomóc? Serafin proponuje wsparcie zbiórki na rzecz Australii, bo to najlepsza forma pomocy na odległość. Na tę chwile w rekordowo wysokiej zbiórce w historii Facebook, zebrano już około 129 milionów złotych.

Link do zbiórki znajduje się w opisie filmu Serafina, na jego Instagramie, pod zdjęciem na Instagramie. Link wklejamy do artykułu dla szybszego dostępu poniżej. Youtuber postanowił przyczynić się do promowania akcji, a z nim również serwis Jutuberek.pl.

ZBIÓRKA: https://bit.ly/2QvGXPs

Źródło: SerafinTV
Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up