OMZRiK atakuje. Włodarz TikTokMMA odpowiada.

OMZRiK atakuje. Włodarz TikTokMMA odpowiada.

Podziel się ;)

20

TikTok, dawniej musica.ly, to aplikacja, gdzie użytkownicy nagrywają zabawne filmiki do różnych piosenek. Od jakiegoś czasu wiadomo o powstającej gali MMA, na której będą występować TikTokerzy.

Powstająca gala zyskała swoich fanów, ale są również przeciwnicy o których poniżej.

https://jutuberek.pl/znamy-juz-karte-walk-na-tik-tok-mma/

W ostatnim czasie na temat danej gali na Facebooku wypowiedział się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Według wyżej wymienionej organizacji włodarze gali mają zarabiać na dzieciach korzystających z aplikacji TikTok oraz psuć przyjazną atmosferę, wprowadzając wydarzenie związane z przemocą. W tym apelują:

“APELUJEMY DO FIRMY TIKTOK

o ostrą reakcję na zapowiedź tzw “gali MMA TiKTokerów”. Oczekujemy:
– odcięcia się firmy od tego przedsięwzięcia,
– zakazania używania nazwy Tik Tok w materiałach promujących wydarzenie organizowane przez patostreamerów
– zablokowania i usunięcia kont osób, które zamierzają walczyć w klatkach, by zarabiać na deprawowaniu dzieci”

Oraz ostrzegają:

“OSTRZEGAMY

że jeśli dojdzie do zorganizowania walk pod nazwą TikTok i materiały z tych walk znajdą się na platformie Tiktok, natychmiast zawiadomimy prokuraturę i podejmiemy wszelkie możliwe kroki prawne, by ukarać osoby, które organizują i biorą udział w deprawowaniu dzieci.”

Jaka jest odpowiedz ze strony organizatorów wydarzenia TikTokMMA?

Cóż powiedzieć, jestem w ogromnym szoku po przeczytaniu tego artykułu, to o co jestem tam oskarżany niesie znamienia zastraszania mojej osoby i w tym momencie zaczynam się oglądać za siebie czy jakiś nadgorliwiec popierający tą tezę nie uderzy mnie z tylu w głowę czymś ciężkim na ulicy.

W głowie mi się nie mieści jak można nie pytając mnie o szczegóły wysnuwać takie teorie.
Po pierwsze to będą walki czysto sportowe.
Po drugie będą walczyć tylko pełnoletni zawodnicy.
Po 3 dostęp do oglądania jest płatny i tyko dla osób dorosłych.
Dodam również, że ktoś pisząc te oszczerstwa chyba nie sprawdził statystyk i nie wie ze ogromna liczba tiktokerów to osoby pełnoletnie. Na tik toku panuje teraz tzw trend mafijny, gdzie tiktokerzy grają mafiozów i nagrywają sceny porwań, bicia, wywożenia do lasu w bagażniku skatowanych ludzi (ofiar) i to rodzice pozwalają oglądać, zarazem negują walki sportowe w oktagonie więc czegoś tu nie rozumiem.

Na koniec dodam tylko tyle, że dzieci 4 letnie są już zapisywane na karate, bjj czy kick boxing i uczestniczą w zawodach już 8-10 latkowie, gdzie normalnie walczą ze sobą pod presja wygranej.
Ja się pytam w takim razie, w którym momencie, jak to zostało opisane, że ja krzywdzę dzieci i ich psychikę oraz nakłaniam do agresji?

Obiecuje nie pozostawić tych oszczerstw bezkarnie i jeśli szybko nie zostanę przeproszony to kroki prawne już są w toku. Dziękuje.

Wywiad z włodarzem odnośnie gali TikTok MMA:

https://jutuberek.pl/wywiad-z-wlodarzem-tik-tok-mma-ta-gala-naprawde-sie-odbedzie/
Źródło: banktapet
Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up