Andrzej Duda założył konto na TikToku!

Andrzej Duda założył konto na TikToku!

Podziel się ;)

602

Prezydent Polski założył konto na szalenie popularnej ostatnio platformie, kojarzonej głównie z krótkich filmików tanecznych. Cel głowy państwa jest jednak inny.

W poniedziałek (30 marca) prezydent z Ministerstwem Cyfryzacji poinformował nas na koncie na Twitterze o zaproszeniu na turniej sportowy Grarantanna Cup oraz o założeniu konta na TikToku: “Wychodząc naprzeciw wszystkim stęsknionym za sportem, wraz z Ministerstwem Cyfryzacji, zapraszamy do turnieju #GrarantannaCup: http://grarantanna.pl. Od dzisiaj znajdziecie mnie także na Tik Toku! Szukajcie pod nazwą: AndrzejDudaNaTikToku.” – czytamy z postu.

“Więc to jest TikTok, jestem na TikToku” – tymi słowami Andrzej Duda rozpoczął swój pierwszy clip. Celem nagrania jest zaproszenie uczestników na turniej e-sportowy “Grarantanna Cup”

Platforma grarantanna.pl zachęca do tworzenia własnych gier oraz wspiera edukację dzieci i młodzieży, poprzez organizowanie konkursów, quizów, zagadek, sesji gier RPG Online, a nawet turniejów z gry Minecraft.

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 2 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up