Wywiad z zawodnikiem TIK TOK MMA!

Wywiad z zawodnikiem TIK TOK MMA!

28

Podziel się 😉

Już tylko niecałe dwa miesiące zostały do pierwszej gali “Tiktokerzy MMA”! W grudniu możemy się też spodziewać konferencji – informacja ta niestety nie została jeszcze potwierdzona, ale jest taka możliwość.

Z racji, że gala zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy przeprowadzić krótki wywiad z Łukaszem (@królłukaszek), czyli zawodnikiem, który wystąpi na wydarzeniu:

Pracujesz gdzieś na stałe? Czym zajmujesz się w życiu?
– W sferze zawodowej sam sobie jestem szefem. Prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się wykończeniami wnętrz, ale to nie jedyne zajęcie. Długo by się na ten temat wypowiadać.

Jak myślisz, dlaczego właśnie Ty zostałeś wybrany do pojedynku?
– Na początku chciałbym z tego miejsca podziękować za danie mi szansy wystąpienia w takim zdarzeniu. Myślę, że włodarze gali kierowali się tym, iż jestem osobą lekko kontrowersyjną. W mniejszym lub większym stopniu rozpoznawalną dzięki aplikacji Tik Tok. Moje warunki fizyczne oraz nietuzinkowa osobowość pozwoliła zapewne stwierdzić, że mój występ będzie czymś więcej niż tylko zwykłym mordobiciem. I powiem tak, tu się nie mylili.

Regularnie prowadzisz treningi? Ile czasu na nie poświęcasz?
– Ćwiczę od ponad 10 lat, w mniejszym lub większym stopniu w zależności od tego, na ile mi pozwala życie codzienne i sfera zawodowa. Staram się ćwiczyć systematycznie przynajmniej trzy razy w tygodniu. Od kiedy dowiedziałem się, że występuję na gali, ćwiczę codziennie przynajmniej trzy lub cztery godziny. Są to treningi siłowe, kondycyjne i szlifowanie techniki, którą nabywałem kilka lat temu ćwicząc sporty walki.

Dlaczego zdecydowałeś się wystąpić na gali?
– To bardzo fajna inicjatywa, że tiktokerzy tacy jak ja będą mogli zaprezentować się dla większej publiczności ze strony, z której nikt ich nie zna. Nie ukrywam, że moim marzeniem było kiedyś wystąpić przed szerszą publicznością i zaprezentować swoje umiejętności. Teraz moje marzenia się spełnią, bez względu na to, kto wygra.

Ze swoim przeciwnikiem masz realny konflikt czy jest on tylko twoim rywalem w walce?
– Ze swoim przeciwnikiem nie mam żadnego realnego konfliktu. Nawet go nie znam. Tylko tyle co w aplikacji Tik Tok. Do walki z nim podchodzę z czysto sportową chęcią rywalizacji i nic więcej.

Czy stresujesz się przed walką? Myślisz, że Twój przeciwnik jest lepszy albo ma większe doświadczenie?
– Nie odczuwam żadnego stresu, bardziej euforię, że mogę zawalczyć. To, czy będzie lepiej przygotowany, czy ma większe doświadczenie – nie mam zamiaru tutaj polemizować i wróżyć z fusów. Wszystko okaże się 5 stycznia w klatce. MMA to sport nieprzewidywalny i o przegranej może zaważyć jeden najmniejszy błąd.

Jaka jest twoja strategia na pojedynek?
– Wariantów mam kilka, ale który wybiorę, przekonacie się na walce.

Czy szykujesz na walkę coś specjalnego? Coś, czego nie spodziewa się Twój przeciwnik?
– Tak jak mówiłem wcześniej, szykuję kilka wariantów, ale który będzie wdrożony w życie, okaże się w klatce. Mogę tylko powiedzieć, że nasz pojedynek będzie z pewnością sportowym wydarzeniem, którego nie możecie przegapić.

Bardziej trenujesz parter czy stójkę? W czym jesteś lepszy?
– Nie ma znaczenia, czy to parter czy stójka, w obu płaszczyznach jestem dobry.

Jak to się stało, że zacząłeś nagrywać filmiki TIK TOK?
– Był to czysty przypadek, natrafiłem, nawet nie pamiętam, w jaki sposób, na tą aplikację. Początkowo tylko oglądałem filmiki. Później postanowiłem sam coś nagrać i wrzucić, aby zobaczyć, jaki będzie odbiór mojej osoby. Ku mojemu zdziwieniu jeden z moich filmików bardzo szybko zdobył dużą popularność, a jego oglądalność przekroczyła 500 tysięcy wyświetleń i tak nagrywam do dziś.

Czy po obecnej gali planujesz wystąpić na kolejnej, jeśli będzie taka możliwość?
– Jeśli pojawią się propozycje od włodarzy do następnych walk, to z pewnością nie odpowiem, że nie.

Czy masz wielu wrogów na TIK TOK, z którymi chciałbyś zawalczyć na kolejnych galach?
– Czy mam wrogów? (Z uśmiechem) nie wiem. Z pewnością są osoby, którym chciałbym utrzeć nosa, ale kto to jest, to na razie pozostawię dla siebie.

Czy jest coś, co chciałbyś przekazać swojemu przeciwnikowi?
– Bądź przygotowany na 100%, tak jak ja. Szacuneczek dla Ciebie i niech wygra lepszy. Pozdrawiam.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up