Kamerzysta boi się, że jest chory na koronawirusa!

Kamerzysta boi się, że jest chory na koronawirusa!

1.5k

Podziel się 😉

Kamerzysta, teraz Kamuś – jest to pseudonim youtubera, który swego czasu nagrywał z Lordem Kruszwilem (teraz DISCO MAREK). Jego prawdopodobna tożsamość to Łukasz Wawrzyniak.

Youtuber na swoim instastory wstawił filmiki, które prezentują w jakim jest stanie. Widnieje na nich Kamerzysta z zapadniętym powiekami, siedzący na wózku w szpitalu, a na innych fragmentach pokazuje kroplówki do których jest przypięty.

Twierdzi na relacji, że jest w szpitalu na 14stodniowej kwarantannie, dlatego przeprasza nas, że nie będzie aktywny przez te dni.

Nie mam pewności czy mam koronawirusa, co nie zmienia faktu, że zostaje na obserwacji. Ogólnie to źle się czułem od czwartku, a wczoraj zemdlałem. Mój stan jest na tyle poważny, że nie wypuszczą mnie do domu, tak czy siak. Mnóstwo razy byłem chory, ale tak źle nie czułem się nigdy. Miałem w czwartek wracać do Szczecina, ale tak jak napisałem nie byłem w stanie.

Amadeusz Ferrari twierdzi, że Kamerzysta…

Amadeusz Ferrari to streamer, który kilka razy zawalczył na FAME MMA. Na swoim live wyjaśnia swoje przeczucia. Przeczuwa, że Kamerzysta zrobił chwyt marketingowy, który trochę bardziej rozpromuje jego osobę w sieci.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 5 Średnia ocena: 3.8]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up