Gala FAME MMA 6 zostaje odwołana? Koronawirus postępuje

Gala FAME MMA 6 zostaje odwołana? Koronawirus postępuje

1.6k

Podziel się 😉

Gala FAME MMA 6 jest zagrożona odwołaniem z powodu szerzącej się w Polsce epidemii koronawirusa z Wuhan. Jakie środki zastosują organizatorzy wydarzenia? Czy odbędzie się?

Wszędzie głośno o koronawirusie SARS-CoV-2, który rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie globalnie, począwszy od Chin. Wraz z zawitaniem patogenu do Polski, powoli zaczynają być odwoływane masowe wydarzenia powyżej 1000 osób w trosce o bezpieczeństwo. Takim wydarzeniem jest również gala FAME MMA 6, która miała odbyć się 28 marca w Częstochowie.

Co na to organizatorzy gali?

Zmieniają jedynie format! Gala FAME MMA 6 odbędzie się jednak bez publiczności!

W związku z dzisiejszym wystąpieniem Premiera Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Prawdopodobnie event odbędzie się, tak jak planowano – 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje. Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.

https://www.facebook.com/famemmatv/posts/625882524916511

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 2 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up