Druga konferencja FAME MMA opóźniona w związku z epidemią koronawirusa

Druga konferencja FAME MMA opóźniona w związku z epidemią koronawirusa

93

Podziel się 😉

Kiedy odbędzie się druga konferencja FAME MMA? Kto na niej wystąpi? Jakie walki odbędą się na najbliższej gali? Jak oglądać galę? Koniecznie czytajcie do końca!

Pierwsza konferencja rozniosła się w sieci dużym echem. Została na niej ogłoszona pozostała część walk, która nie została wcześniej podana.

Mocną informacją był fakt, że na gali wystąpi Cypis razem z Qbikiem. Również zaskoczeniem była walka między L-pro a Kubańczykiem. To dwa naprawdę mocne konflikty.

Pierwotnym terminem drugiej konferencji był 15 marca (niedziela) o godzinie 18:00 niestety nie odbyła się. W związku z epidemią koronawirusa pierwotny termin został przełożony na 22. marca. Sytuacja jest dynamiczna mamy jednak nadzieję że aktualny termin nie zostanie przyłożony. Możemy spodziewać się, że będzie trwała około dwóch i pół godziny, czyli podobnie do poprzednich konferencji.

  • Walka kobiet w kategorii koguciej:  Kamila „Zusje” Smogulecka –  Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Walka w kategorii półśredniej:  Wojciech „WG” Gola –  Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Walka w kategorii ciężkiej:  Piotr „Bestia” Piechowiak –  Marcin „El Testosteron” Najman
  • Walka w kategorii open:  Jakub „Kubańczyk” Flas –  Mateusz „L-Pro” Łapot
  • Walka w kategorii open:  Maciej „Maciek Ex” Rataj –  Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Walka w kategorii półśredniej:  Bartosz „Qbik” Kubik –  Cyprian „Cypis” Racicki
  • Walka w kategorii open:  Alan „Alanik” Kwieciński –  Arkadiusz „AroY” Tańcula
  • Walka w kategorii open:  Dawid „Ambro” Ambroziak –  Maciej „Szewcu” Szewczyk
View this post on Instagram

STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO. KONFERENCJA FAME MMA PRZEŁOŻONA! W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie przełożenie jutrzejszej konferencji na 22-ego marca. Sytuacja jest bezprecedensowa i zmienia się z minuty na minutę. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że robimy wszystko, by gala FAME MMA 6 odbyła się 28 marca, oczywiście bez udziału publiczności. Na tym etapie zaawansowania projektu, odwoływanie lub przesuwanie eventu wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami dla zawodników i dla nas – organizatorów. Wiemy, że konieczne są zmiany i ta gala pod wieloma względami będzie inna (brak publiczności, nowa formuła prezentacji i wprowadzenia zawodników do oktagonu itp.), ale jesteśmy pewni, że zarówno team realizacyjny, jak i zawodnicy zrobią wszystko, by dostarczyć Wam niezapomnianych emocji! Wierzymy, że warto walczyć do samego końca, bo organizacja eventu w systemie PPV przy narzucanych odgórnie ograniczeniach jest jak najbardziej realna i przede wszystkim nie zwiększa zagrożenia dla teamu pracującego przy nim. Będziemy podzieleni na małe, niezależne zespoły utrzymując głównie kontakt radiowy. Każdy z zespołu, tak jak każdy z zawodników występujących na gali, przejdzie szczegółowe badania lekarskie na dwa dni przed galą i w dniu gali. Doceniamy i szanujemy starania polskiego rządu, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Na pewno nie zrobimy niczego, co będzie niezgodne z wprowadzanymi przez Ministerstwo nakazami. TRZYMAJCIE KCIUKI!!! PS W tym momencie musimy liczyć się z tym, że jeżeli nie uda się opanować pandemii na terenie RP, gala może zostać przełożona na inny termin. Pragniemy zapewnić wszystkich, że jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, każdy z użytkowników, który zakupił PPV, będzie mógł zdecydować czy chce otrzymać zwrot środków, czy przenieść licencję na kolejną galę.

A post shared by FAME MMA (@famemmatv) on

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 1 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up