Lexy Chaplin odeszła z Team X!!!

Lexy Chaplin odeszła z Team X!!!

Podziel się ;)

4.6k

Gdy wydawało się, że konflikty w Team X już się skończyły i pora teraz na kontent z nową, świeżą energią, stało się coś niespodziewanego…

Jeszcze nie tak dawno temu z niejasnych powodów odeszli Kacper Blonsky oraz Michał Gała, za to pojawiła się kolejna osoba, Natsu. Wydawać więc by się mogło, że dawne konflikty zostały zażegnane i od teraz będzie lepiej. Tak jednak się nie stało… Nieco później Stuart rozstał się ze swoją dziewczyną, Fagatą, a teraz Lexy, kolejna osoba będąca członkiem Domu X, odeszła, o czym poinformowała na live:

W krótkim fragmencie live Lexy niechętnie przyznała, że nie podoba się jej atmosfera panująca w Domie X, nie myśli teraz o powrocie, choć nie wyklucza, że może to nastąpić już wkrótce.

Ale nie wiadomo, może ja wrócę za 3 dni, a może wrócę za miesiąc… nie wiem naprawdę, kiedy ja wrócę, nie czuję się na razie dobrze w Domu.

W kolejnym fragmencie na pytanie, czy to prawda, że w Domu X jest patologia odpowiada:

Gdybyście wiedzieli niektóre rzeczy, jakie się tam odwalają… oh my fac.. god, crazy.

Stuu dodał kilka stories, jednak nie odniósł się konkretnie do tej sytuacji, na końcu zaznaczył, że jak tylko poczuje się lepiej, to koniecznie musi zrobić live.

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 3 Średnia ocena: 4.7]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up