Kacper Blonsky vs Team X

Kacper Blonsky vs Team X

113

Podziel się 😉

Team X od samego początku mógł się wydawać mało wiarygodny. Była to ekipa stworzona przez agencję reklamową Spotlight Agency. Stuu wraz z Marcinem Dubielem za jej pomocą zaprosili osoby, którym dały zasięgi. Tak właśnie powstał Dom X.

Wszystko było dobrze do czasu, gdy Marcin pogorszył znacząco swój wizerunek podczas wyjazdu do Kenii. Został on wówczas wycofany z Domu. Miał wrócić, gdy wszystko się uspokoi. Wtedy domownicy zrozumieli, że są marionetkami.

Kacper osiągnął najwięcej. Nagrał swoje dwie piosenki, które zdobyły ogromne zasięgi – “Eluwina” oraz “Crusher”. Po tym jak uznał, że ma już wystarczająco dużą publikę, postanowił odejść. Nagrał film, w którym opowiadał o tym, jak źle traktował go Stuart.

Źródło https://www.youtube.com/watch?v=pdSHZzQQWIE

W filmie Sylwestra Wardęgi wszystko zostało świetnie opisane od strony biznesowej. Kacper chciał zniszczyć dobry wizerunek Stuu, bo widział, że jego zyski brały się głównie z reklam, a reklamodawcy nie lubią dram.

Według Wardęgi był to bezwzględny ruch ze strony Blonskiego, ponieważ miał on podpisaną ze Stuu umowę na dwa lata. Prawdopodobnie Kacper wygra tę dramę ze Stuartem, ale ze spółką Spotlight Agency będzie miał problem – sprawa może trafić do sądu.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 1 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up