Skąd wziął się przydomek “Poczciwy Krzychu”?

Skąd wziął się przydomek “Poczciwy Krzychu”?

179

Podziel się 😉

Tak naprawdę bardzo mało osób wie, skąd wziął się przydomek “Poczciwy Krzychu” – jeśli chcecie się dowiedzieć, to koniecznie czytajcie do końca!

Poczciwy Krzychu – członek Ekipy Friza a zarazem mieszkaniec Domu Ekipy. Można powiedzieć, że od samego początku mieszka w Domu razem z Ekipą. Jednak to jak do niego trafił jest czystym przypadkiem.

Kiedyś Friz szukał statystów do swojego filmu, Krzysztof zgłosił się zupełnie dla żartu – nie spodziewał się, że faktycznie może coś z tego być i jak dalej potoczy się jego historia. Jako iż Krzychu nie wypadł na nagraniu źle, został zaproszony na nagranie kolejnego odcinka, w którym razem z Trombą, Karolem i Mini Majkiem robią basen z taśmy klejącej.

W drodze powrotnej po nagrywkach Wujek Łuki zaproponował Krzychowi stałą współpracę. Oczywiście to otwierało nową drogę życia dla Krzysia. Nie musi od tego momentu już stać w kinie od 9:00 do 16:00, tylko będzie nagrywał filmy.

Po filmie z budowania wielkiego zamku ze śniegu cała ekipa udała się do pensjonatu na nocowanie. Krzysztof jako ostatni wchodził do pokoju – chłopaki, żeby zrobić sobie żarty, powiedzieli, że nie ma miejsca. Zasmucony Krzyś odpowiedział, że nie ma problemu i prześpi się w świetlicy. W ten czas Karol zaczął krzyczeć: “Patrzcie jaki poczciwy” – właśnie stąd wziął się jego przydomek.

Źródło:
www.instagram.com/poczciwykrzychu

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 3 Średnia ocena: 3.3]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up