Roxie Węgiel robi przerwę w karierze? Znamy powód!

Roxie Węgiel robi przerwę w karierze? Znamy powód!

14

Podziel się 😉

Ta młoda piosenkarka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Od momentu, gdy wygrała swoją piosenką konkurs Eurowizji, nie ma chwili wytchnienia.

Często można zobaczyć ją na śniadaniówkach czy wszelakich koncertach. Ta nastoletnia osoba przyciąga masę fanów na swoje media społecznościowe oraz przed telewizory i komputery. Na Instagramie zgromadziła ponad milion obserwujących.

Mimo wszystko, Roksana nie zapomina, co w życiu jest najważniejsze. W mediach powiedziała, że tuż po narodzinach brata zamierza zawiesić swoją karierę.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego!Chcę spędzić czas [z] nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim. Na razie rzeczywiście ciągle mi brakuje czasu. W szkole mam indywidualny tok nauczania. Spotykam się z nauczycielami i oni wyznaczają materiał, którego mam się nauczyć. Gdy się nauczę, to zdaję egzaminy. To jest chyba trudniejsze niż codzienna nauka, bo wymaga więcej samodyscypliny i samozaparcia, żeby w trasie się uczyć.

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 0 Średnia ocena: 0]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up