Marcin Dubiel i Lexy Chaplin są parą! Mamy zdjęcia!

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin są parą! Mamy zdjęcia!

3k

Podziel się 😉

Relacja która istnieje między Lexy a Marcinem ostatnio staje się obiektem obserwacji mediów. Oboje nigdy nie ukrywali, że łączy ich bardzo silna więź.

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin swoją gigantyczną popularność zdobyli dzięki projektowi domu X który powstał dzięki Stuartowi. Relację tych dwóch osób w internecie śledzą naprawdę setki tysięcy osób. Krąży wiele plotek, że są razem tylko nie chcą się do tego przyznać.

W tym tygodniu Marcin, Lexy i ich znajomy, Adam Zaorski, razem pojechali do Los Angeles. Przez ostatnie kilka dni, na instastory tych trzech osób mogliśmy podziwiać słońce i piękne plaże.

Ta dwójka influencerów pała do siebie ogromną sympatycznością, wiele internautów zastanawia się co ich tak naprawdę łączy. Razem bardzo chętnie spędzają czas i dobrze bawią się w swoim towarzystwie, dogadują się w każdej sprawie. Niestety nie potwierdzona została jeszcze informacja, że ta dwójka jest parą. Plotki to tylko plotki.

Jednak na jednym z instastory Adama pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie na którym widać jak Marcin śpi razem z Lexy na jednym łóżku.

Co ciekawsze są w siebie wtuleni i wygląda to tak jakby byli parą. Zobaczcie sami!

kozaczek.pl

Źródła:
https://www.instagram.com/p/B8tRtIFB2Az/?utm_source=ig_embed

Podziel się 😉

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 5 Średnia ocena: 4.2]

To może Ci się spodobać

Facebook
Scroll Up