Czy Kamerzysta kończy z nagrywaniem muzyki?

Czy Kamerzysta kończy z nagrywaniem muzyki?

Podziel się ;)

29

Dnia 7 października na kanale Kamerzysty (Link) pojawił się film w którym widzowie mogą zadawać pytania na instagramie a Kamerzysta wraz z Kruszwilem będą odpowiadać na pytania. Po krótce opiszę tutaj pytania i odpowiedzi z filmu.

Ile zarobiłeś na sprzedaży płyt? (Kamerzysta)
– Zarobiłem około 200 000zł nie wliczając kosztów studia i teledysku. Koszta studia to było około 50 000zł i koszta teledysku też wyniosły około 50 000zł

Czy swoją płytę “Disco Polo” tworzysz aby zarobić pieniądze? (Kruszwil)
– Są dwa powody, dla których nagrywam płytę. Jeden to oczywiście pieniądze, aby zarobić, a drugi dlatego że lubię disco polo

Czy wykorzystałeś to że jesteś popularny, aby odbyć stosunek seksualny z dziewczyną? (Kamerzysta)
– Tak odbyłem stosunek seksualny z dziewczyną, która mnie znała i wiedziała że jestem popularny. Jednak nie wiem czy ona się mną zauroczyła, czy zrobiła to faktycznie tylko dlatego że jestem popularny.

Czy rzuciłeś palenie? (Kamerzysta)
– Tak, rzuciłem palenie. Nie palę od 8 dni (30.09.2019)

Czy w dzieciństwie jak miałeś 13 lat, pobiłeś się z Olejnikiem? Jeśli tak to o co i kto przegrał? (Kruszwil)
– Ja przegrałem (Marek). Była taka sytuacja że zrywałem sobie kwiatki, Olejnik siedział w jakiejś sieciowej kawiarni. Ja podszedłem i rzuciłem w niego kwiatami, Olejnik się oburzył i zadzwonił po kolegów. Ustawiliśmy się w takim parku, on przyszedł z czterema kolegami. Niestety nie posiadałem jeszcze umiejętności i masy, zszedłem na strzała.

Czy kończysz z muzyką po tej płycie? Czy to była jednorazowa przygoda? (Kamerzysta)
– Tak, kończę z muzyką, ale tylko na ten rok. Powiedzmy że nie mam siły już pisać. To wszystko jest bardzo czasochłonne

Czy przeszło Ci przez myśl, że przegrasz z Mini Majkiem? (Kruszwil)
– Trochę się tym stresuję, że jest taka możliwość że przegram. Troszkę się przeliczyłem przyjmując to wyzwanie. Mam obawy co do tej walki. Majk ćwiczy dużo więcej i pracuje jak maszyna.


W międzyczasie też dowiedzieliśmy się o tym że Marek bardzo lubi słuchać muzykę disco polo oraz muzykę religijną. Kamerzysta, zapowiedział że kończy z muzyką na ten rok. Jego osiągnięcia nie są jednak takie małe.

Jego piosenki osiągały wysokie miejsca na kartach czasu na YouTube. Nagrał w sumie szesnaście piosenek w ciągu roku. Jest to nie mały wyczyn. Liczymy na to że Kamerzysta jednak nagra coś jeszcze w tym roku i będzie kontynuował swoją przygodę z muzyką.

Źródło : https://www.youtube.com/watch?v=yDogO-HV2SY

Oceń informacje!
[Twoja ocena: 2 Średnia ocena: 5]

To może Ci się spodobać

Podziel się ;)

Facebook
Scroll Up