Planet MGB-LX MODUŁ 1PORT Mini

109,96

Kod Producenta

MGB-LB10

Trunk

Nie

Zarządzalność

n/d

QoS

n/d

Montaż w szafach RACK

Brak

Kolor obudowy

n/d

Informacje dodatkowe

Moduł MGB 1000Base-LX, LC, WDM (TX 1550nm) SM 10km

www

Link na stronę opisu technicznego

Kod Producenta

MGB-LB10

Trunk

Nie

Zarządzalność

n/d

QoS

n/d

Montaż w szafach RACK

Brak

Kolor obudowy

n/d

Informacje dodatkowe

Moduł MGB 1000Base-LX, LC, WDM (TX 1550nm) SM 10km

www

Link na stronę opisu technicznego

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Switche i huby

Planet MGB-LX MODUŁ 1PORT Mini

tusze epson
, klawiatura membranowa
, figurki lego ninjago
, gii
, czajnik elektryczny podświetlany
, 80 plus
, słuchawki jbl tune 500
, gofrownica 1600w
, motorola g9
, dell inspiron 11 3162
, hdmi vga
, ipad pro 2018
, macierz dyskowa
, intel pentium e6700
, dać
, pralki media expert
, oso

yyyyy